LAZER MARKALAMA

İstikbal Makina

lazer markalama

Lazer markalama herhangi bir malzeme üzerine iz bırakma işlemidir. Sistem mürekkep vb. ürün veya herhangi bir alet kullanmadan kalıcı bir iz bırakır. Sistemin çalışma prensibi lazerin ürettiği ışığın gücü ile parça üzerine işlenmektedir.

7 eksen Fanuc marka robot sistemi ile entegre edilen SİSMA lazer markalama makinemiz her türlü zor alana ( radüslü, derin, yuvarlak vb. ) ulaşma kolaylığı sağlamaktadır. 50W lazer markalama makinemiz yüksek güce sahip olması sayesinde sert ürünlerde dahil derin kazıma işlemini kolaylıkla yapabilmektedir.

Sahip olduğumuz Roboguide, Autocad, Solidworks gibi sektörde kullanılan programlar ile her türlü isteğe çözüm üretmekteyiz.

Lazer Markalamada

Robotik Hassasiyet

Lazer teknolojileri kalıcı markalamalar için çeşitli yöntemler sunmaktadır ve bu şekilde geleneksel yazma ve etiketleme yöntemlerinden daha farklı uygulamalarda kullanılabilmektedir. Lazerler metaller, plastikler, ahşaplar veya seramikler gibi hemen hemen tüm malzemeler üzerinde yüksek kontrastlı ve dayanıklı bir şekilde, herhangi bir malzeme eklenmesine gerek duymadan markalama yapabilir.

UYGULAMA VE ALANLARI

İstikbal Makina

Markalama, dekorasyon, karartma, yüzeysel markalama, parlak fnish, boya veya kaplama kazıma, 2D ve 3D derin kazıma, kabartma.Basit isim, karmaşık yazılar, parçaların bilgileri, logolar, görsellerin vektörel veya bitmap seçeneklerinden birinin kullanarak markalama yapılabilir. QR kodlar, kare barkod normal barkod ve çeşitli bir çok data arayüz yönetimi ile markalanabilir. 140cmx140cm çalışma alanında çoklu uygulama yapabilir.

Çelik, paslanmaz çelik, demir, aliminyum, bakır, Pirinç, plastik, ahşap vb. bir çok ürüne markalama yapabilmektedir.

İletişim Bilgileri

Özistikbal Makina 1993 yılında Manisa’da kurulmuştur. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile istikrarlı büyümesine yurt içi ve yurt dışı hizmetleri ile devam etmektedir.

Adres:

Güzelyurt Mahallesi O.Ö.S.B. 5758 Sokak No: 12/A Yunusemre - Manisa

Bize Yazın

Lazer markama ve kazımayla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa bize yazın. Size özel çözümler üretelim.